O nás

Jsme profesionálové

Naší odbornost dokládá členství ve Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace České republiky a členství v evropské asociaci sdružení DDD Confederation of European Pest Control Association (CEPA) se sídlem v Bruselu. A především Vy, naši spokojení zákazníci.

Bezpečné postupy

K zásahům používáme látky a postupy, které jsou co nejšetrnější pro Vás, Vaše okolí, zvířata i životní prostředí. A zároveň maximálně účinné. Tyto látky a postupy každoročně přizpůsobujeme nejnovějším trendům v našem oboru.

Komplexní ochrana

Zajistíme Vaši komplexní ochranu před hlodavci, lezoucím i létajícím hmyzem a holuby. Vyřešíme plísně i zápach. Součástí je profesionální monitoring a preventivní zásahy. Tím ochráníme Vaše zdraví a ušetříme náklady. To vše dlouhodobě ve vysoké kvalitě.

Osobní přístup

Navrhneme vhodné řešení Vašeho problému. Přizpůsobíme se Vašim potřebám a vysvětlíme všechny detaily ochranného i preventivního zásahu. To vše pro byty, rodinné domy, výrobní haly, školy, úřady, studentské koleje, sklady, hotely, restaurace, azylové domy, penziony, domovy seniorů i ubytovny.

Těšíme se na brzkou spolupráci.

Kde působíme

[put_wpgm id=1]