02.12.2020

V rámci naší pomoci v boji proti koronaviru jsme zdarma ošetřili dezinfekčním aerosolem již třetí školku. Tentokrát jsme zasahovali v MŠ Klecany, kterou navštěvuje více než 150 dětí. Přispěli jsme tak k ochraně malých žáčků i jejich pedagogů.

 

(Foto: ZZGroup.cz)

Dezinfikujeme školky a školy

Dětské kolektivy jsou spolu s místy s vysokou koncentrací lidí (úřady, kancelářské budovy, obchody a další) z pohledu šíření infekčních onemocnění velmi zranitelné. V nynějším období koronavirové pandemie navíc skupiny dětí představují riziko rychlého předávání a šíření nemoci COVID-19. Rozhodli jsme se proto pomáhat, jak umíme – rychlým vydezinfikováním prostor.

 

O pomoc nás požádala vedoucí MŠ Klecany Alena Němečková, které bezpečnost dětí dělala starost. Dlouhodobě výborné osobní vztahy pak dopomohly k hladké spolupráci a účinné ochraně dětí a učitelů před infekčním onemocněním.

(Foto: ZZGroup.cz)

Efektivní ošetření velkých ploch dezinfekcí ve formě aerosolu

Plošnou dezinfekcí jsme velmi výrazně eliminovali nejen viry, ale i plísně, bakterie a spory hub. Celý zásah probíhá velmi rychle – dezinfekční roztok se aplikuje na stěny a vybavení místnosti pomocí aerosolového rozprašovače. Velmi jemné kapénky se dostanou i do jinak nepřístupných prostor (například za nábytkem), prostupují i textiliemi a koberci. Jakmile kapičky postřiku uschnou, je možné třídu nebo jinou místnost opět používat.

 

Dezinfekcí prostor lze ochránit i úřady nebo kanceláře

Mateřská škola v Klecanech se tak stala již třetí vzdělávací institucí, kterou jsme tímto způsobem vydezinfikovali zdarma. Zasahovali jsme i ve Zdibech a v Čelákovicích. Věříme, že těmito malými kroky přispějeme k udržení bezpečného prostředí pro výuku dětí.

 

(Foto: ZZGroup.cz)

Plošná dezinfekce prostor je v době sezónních infekčních onemocnění vhodná i na úřadech, v obchodních centrech, v kancelářích i v obytných domech a bytech. Dezinfikujeme prostory již do 24 hodin od objednání. Více se o účinné a rychlé dezinfekci aerosolem dočtete zde.

 

Sledujte nás na Facebooku a neunikne vám žádná zajímavost a novinka ze světa škůdců.

 

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení vos a vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce jako jsou myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.