25.11.2020

V době plné strachu z koronaviru se snažíme pomáhat, jak umíme. Vydezinfikovali jsme třídy Mateřské školy Větrníček a Základní školy Větrník v Čelákovicích. Po návratu do škol tak budou místní žáci před nákazou chráněni ještě lépe.

 

(Foto: ZZGroup.cz)

V boji s koronavirem pomáhá plošná dezinfekce

Děti i učitelé se v uzavřených třídách vystavují vyššímu riziku přenosu onemocnění COVID-19. Nákaza se šíří snadno pomocí kapének při osobním kontaktu nebo dotykem s infekční plochou. Bez roušek stačí k nákaze 15minutový kontakt s nemocným, nebezpečné jsou i plochy, na kterých virus přežije řádově hodiny. Blízký kontakt dětí ve větší skupině pak přináší ještě vyšší riziko nákazy a dalšího šíření nemoci na rodinné příslušníky.

 

Pro ochranu žáků i učitelů poskytujeme zdarma dezinfekci tříd v čelákovické soukromé mateřské a základní škole, ve spoluprácí s Marika Götzl, starající se o marketing a finance společnosti MILLS , jenž obě zařízení provozuje.

(Foto: ZZGroup.cz)

V prostorách školky a školy jsme aplikovali dezinfekci aerosolem

Odborná dezinfekce prostor probíhala pomocí aerosolové technologie, při které účinná látka snadno proniká i na nepřístupná místa nebo skrze textilie. Byly ošetřeny stěny, vybavení tříd i podlahy. Dezinfekce působí nejen proti virům, ale také proti bakteriím, houbám a plísním. Po zásahu je možné místnost využívat ihned po uschnutí roztoku, celá akce je tedy velmi rychlá a efektivní.

 

Díky plošné dezinfekci aplikované odborníky v ochranném obleku je nyní šance na onemocnění dětí nebo pedagogů nižší. Navíc celý zásah v Čelákovicích proběhl zdarma – stejně jako dřívější dezinfekce zdibské školy a školky. Firma ZZgroup.cz se tak snaží efektivně pomáhat ohrožené skupině obyvatel v boji proti koronaviru.

 

(Foto: ZZGroup.cz)

Potřebujete dezinfekci prostor i vy?

Dezinfekce prostor je vhodná nejen ve vzdělávacích institucích, ale i na úřadech, v obchodních centrech, kancelářích, skladech, domech a bytech – zkrátka všude, kde je vyšší riziko infekce různými druhy chorob. Pomůžeme vám vydezinfikovat byt nebo ochránit zaměstnance či žáky již do 24 hodin od objednání. Přečtěte si více o účinné a rychlé dezinfekci prostor aerosolem zde .

 

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení vos a vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce jako jsou myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.