12.6.2020

Vzhledem ke stále vysokému riziku nákazy novým typem koronaviru provedla naše společnost zdarma dezinfekci tříd základní a mateřské školy ve Zdibech. „Věříme, že bychom si v této době měli navzájem pomáhat“.

Vysoké riziko přenosu nákazy mezi dětmi.

Dezinfekce MŠ a ZŠ Zdiby. Foto: ZZgroup.cz

Koronavirová nákaza se šíří velmi snadno, stačí více než 15 minutový nechráněný pobyt v místnosti s nakaženou osobou či přenos viru přes povrchy a ruce na sliznice. Nákaza se pak projevuje mimo jiné ztíženým dýcháním, horečkami a kašlem. Po uvolňování vládních omezení se do škol (alespoň částečně) mohly vrátit i školáci a předškoláci. Jako v každé uzavřené skupině je však u těchto dětí vyšší riziko předání nákazy.

Dezinfekcí tříd poskytli žákům ochranu před viry

Proto jsme se spolu se starostkou obce Zdiby JUDr. Evou Slavíkovou a vedením ZŠ a MŠ, které zastupovaly Mgr. Alena Baxová a Monika Shonová, dohodli na ochraně dětí pomocí odborné dezinfekce prostor.

Dezinfekce pomocí velmi jemného aerosolu zahubí všechny bakterie, plísně, houby i viry. Působí samozřejmě i proti koronaviru, a tak jsou děti i učitelé efektivně chráněni proti nákaze. Profesionální postřik provedli naši odborníci v ochranném obleku a děti se mohly po víkendu vrátit bezpečně do tříd.

 

Dezinfekce se v místnosti nanáší pomocí aerosolu. Foto: ZZgroup.cz

Plošnou dezinfekcí aerosolem ULV dokážeme ošetřit i místa, kam se při běžném úklidu nedostaneteaproto je účinnější, rychleji provedená než ruční a díky profesionálním přístrojům a roztokům i bezpečná a efektivní. Proniká dokonce i potahy a koberci.

Odborníci dezinfekcí ošetřili i hygienické zázemí MŠ a ZŠ Zdiby. Foto: ZZgroup.cz

Rozhlédněte se a pomáhejte potřebným

V rámci boji proti koronaviru poskytujeme pomoc zdarma, např. dezinfekci tříd. „Bezpečným prostředím pro děti totiž chráníme nejen je, ale i jejich rodiny a další místní obyvatele. Snadný přenos dělá z koronaviru silného soupeře, s moderními technikami, vyspělým zdravotnictvím a obyčejnou lidskou pomocí však jistě dokážeme odolat i pandemii,“ myslí si majitel firmy. „Rozhlédněte se i vy kolem sebe a snažte se pomoci ostatním – jen tak dokážeme nákazu zkrotit a náš život vrátit co nejdříve do normálu“.

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení vos a vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce jako jsou myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.