Ostatní

Likvidace plísní, bakterií a kvasinek neboli dezinfekce. Provádíme likvidaci mikroorganismů pomocí fyzikálních i chemických metod. Profesionální přípravky a zkušení odborníci jsou zárukou řešení Vašich problémů.

Komplexní ochrana proti holubům. Zajistíme instalaci zábran proti holubům, bodců proti dosedání, sítí proti ptactvu. Invaze holubů vás již nebudou obtěžovat. Fasáda Vašeho domu zůstane čistá. Nebudete ohroženi cizopasníkem klíšťákem holubím ani alergeny, které holub přenáší.

Asanace a vyklízení světlíků, půd a sklepů. Vyklízení provedeme i s případným odchytem holubů a dezinfekcí. Provádíme vyklízení bytů po zesnulých.

Neutralizace zápachu, dezodorizace. Je rychlý a účinný způsob jak se zbavit i velice intenzivního zápachu. Zajistíme vhodné řešení Vašeho problému.

Pondělí – Neděle

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, likvidace vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: