Jak na mravence?

Svépomoci nebo si pozvat odborníky? Vyhubení mravenců není snadné.

Běžné dostupné přípravky proti mravencům nejsou dostatečně účinné. Pokud půjdete na hubení mravenců s insekticidy z drogerie, může se vám stát, že se rozprchnou po celém vašem domově. Babské rady doporučují přerušit pachové cestičky mravenců medem nebo lepidlem, aby se na něj jedinci nalepili. K odpuzení se pak používají aromatické bylinky nebo koření (máta, pepř, citrusy apod.) či látky působící proti pachu (jedlá soda, kyselina boritá) – další preventivní tipy najdete například zde.

Tímto způsobem však nevymýtíte celou zabydlenou kolonii. Lepší je využít profesionální přípravky, které způsobí neplodnost královen a postupné vymření všech kolonií nebo mravence rychle likvidují jiným způsobem.

Jak nejrychleji zlikvidovat mravence?

Odborníci na vyhubení mravenců používají postřik, nástrahy nebo gely. Deratizace mravenců, správněji dezinsekce, se případně opakuje až do vymření všech jedinců. Zároveň vám profesionálové poradí, jak se podobným spolubydlícím vyhnout také mechanicky – nejčastěji je na vině nedostatečné utěsnění oken nebo škvíry ve stěnách.

S neprofesionálními přípravky bude váš boj na dlouho a bez zaručeného výsledku. Vsaďte raději na zkušenosti odborníků a kontaktujte nás – přijedeme do 24 hodin a mravenců vás zbavíme rychle a diskrétně.

 

Hubení mravenců profesionální gelovou požerovou nástrahou
Hubení mravenců profesionální gelovou požerovou nástrahou
Hubeni mravencu
Hubeni mravencu ZZGROUP.CZ

Na vyhubení mravenců si pozvěte odborníky.

Hubení mravenců se zárukou.

1

Přijedeme k Vám dnes, nejpozději zítra.

2

Garantujeme Vám vyhubení mravenců.

3

Používáme nejúčinnější přípravky.

4

Poradíme, jak se podobnému problému v budoucnu vyhnout

Pondělí – Neděle

Zajímavé články:

  • Zbavte se mravenců rychle a účinně. Více čtěte zde odkaz.

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení vos a vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce jako jsou myši, potkani, krysy, štěnicešvábimravenci, blechy, vosysršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: