Naše doporučení při Hubení Vos

  • Před našim zásahem na hubení vos. Je-li to možné, pokuste se nalézt vosí hnízdo nebo zjistit místo vstupu vos do Vašeho přístřešku. Zároveň je potřeba našemu pracovníkovi na hubení vos umožnit přístup k tomuto místu. Nachází-li se vosí hnízdo ve větších výškách nebo na těžko přístupném místě, informujte nás o tom již při objednání zásahu na hubení vos. Náš pracovník na hubení vos je vždy vybaven pro většinu situací, ale někdy je potřeba pro hubení vos zajistit vysokozdvižnou plošinu nebo koordinovat zásah s hasičským záchranným sborem.
  • Během našeho zásahu na hubení vos.  Během zásahu na hubení vos aplikujeme vhodnou látku postřikem, poprašem, tlakovým přístrojem na vhodná místa výskytu vos. Vhodná místa a způsob aplikace přípravků na hubení vos zajistí náš zkušený pracovník. Díky rychlému zásahu na hubení vos minimalizujete škody na nemovitosti. Velká populace vos dokáže zničit značné množství dřeva, izolace a dalších materiálů. Během zásahu na hubení vos se zdržujte v dostatečné vzdálenosti. Při aplikaci látek dochází ke zvýšené podrážděnosti vosí populace. Toto musí dodržovat především alergici na vosí bodnutí.
  • Po našem zásahu na hubení vos nejsou nutné žádné speciální opatření. Jen pozor na uhynulé vosy a nechoďte bezprostředně po likvidaci vos na boso v místě zásahu. Náš zásah na hubení vos je rychlý, účinný a s garancí při dodržení našich doporučení.

Vosy hubíme po celé ČR a se zárukou.

1

Přijedeme k Vám diskrétně a to dnes, nejpozději zítra.

2

Garantujeme Vám úspěšné vyhubení vos.

3

Používáme nejúčinnější a bezpečné přípravky na hubení.

4

ZDARMA, Vám poradíme.

Pondělí – Neděle

Další zajímavé odkazy:

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, likvidace vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: