Hubení vos do 24hodin

Vosy hubíme po celé ČR a se zárukou.

1

Přijedeme k Vám dnes, nejpozději zítra.

2

Garantujeme Vám úspěšné vyhubení vos.

3

Používáme nejúčinnější a bezpečné přípravky na hubení.

4

ZDARMA, Vám poradíme.

Pondělí – Neděle

 • Vosy dosahují velikosti 1,2–1,5 cm.
 • Charakteristické zbarvení vosy obecné je černožlutý pruhovaný zadeček.
 • Nejčastěji se vyskytuje v blízkosti přeslazených nápojů a přezrálého ovoce.

Pro úspěšné hubení a likvidace vos a vosích hnízd doporučujeme využít služby odborníků s nejúčinnějšími přípravky, protože můžete narazit na nebezpečné vosí hnízdo. Nebezpečí při hubení a likvidaci vos spočívá v tom, že když se vosa cítí ohrožen, tak nebezpečí bodnutí je vysoké. Vosí jed ze žihadla může vést i k alergickému šoku. Proto na hubení a likvidace vos a vosích hnízd vždy volejte profesionála, který vosí hnízdo rychle najde, levně a účinně zlikviduje.

 • Hubení a likvidaci vos a vosích hnízd provádíme rychle, bezpečně a diskrétně.
 • Máme zkušené odborníky a moderní vybavení na hubení vos.
 • Navštívíme Vás ještě dnes.
 • Odborné hubení a likvidace vos a vosích hnízd poskytujeme domácnostem i firmám.
 • Zdarma prohlídka Vašeho objektu a odborná konzultace na hubení vos a vosích hnízd.
 • Přečtěte si, jak nás naši zákazníci doporučují nejen pro hubení vos zde.
 • Nejdříve Vám pomůžeme se ujistit, zda se jedná o vosy nebo o jiný druh hmyzu.
 • Pomůžeme Vám také nalézt vosí hnízdo, nebo místa kudy vosy vnikají do Vašeho příbytku.
 • Doporučíme Vám nejvhodnější způsob hubení vos s profesionálními přípravky.
 • Během hubení vos nebo likvidace vosích hnízd přísně dodržujeme hygienické předpisy a normy.
 • Zákazníka průběžně informujeme o průběhu a výsledku hubení vos a vosích hnízd a případných opatřeních, které by měl zákazník dodržovat. Vše je předáno zákazníkovi písemně na protokolu o zásahu pro hubení vos.

Naše doporučení při odborném hubení vos a vosích hnízd

 • Před našim zásahem na hubení vos Je-li to možné, pokuste se nalézt vosí hnízdo nebo zjistit místo vstupu vos do Vašeho přístřešku. Zároveň je potřeba našemu pracovníkovi na hubení vos umožnit přístup k tomuto místu. Nachází-li se vosí hnízdo ve větších výškách nebo na těžko přístupném místě, informujte nás o tom již při objednání zásahu na hubení vos. Náš pracovník na hubení vos je vždy vybaven pro většinu situací, ale někdy je potřeba pro hubení vos zajistit vysokozdvižnou plošinu nebo koordinovat zásah s hasičským záchranným sborem.
 • Během našeho zásahu na hubení vos Během zásahu na hubení vos aplikujeme vhodnou látku postřikem, poprašem, tlakovým přístrojem na vhodná místa výskytu vos. Vhodná místa a způsob aplikace přípravků na hubení vos zajistí náš zkušený pracovník. Díky rychlému zásahu na hubení vos minimalizujete škody na nemovitosti. Velká populace vos dokáže zničit značné množství dřeva, izolace a dalších materiálů. Během zásahu na hubení vos se zdržujte v dostatečné vzdálenosti. Při aplikaci látek dochází ke zvýšené podrážděnosti vosí populace. Toto musí dodržovat především alergici na vosí bodnutí.
 • Po našem zásahu na hubení vos nejsou nutné žádné speciální opatření. Jen pozor na uhynulé vosy a nechoďte bezprostředně po likvidaci vos na boso v místě zásahu. Náš zásah na hubení vos je rychlý, účinný a s garancí při dodržení našich doporučení.

Více o vosách

V Čechách žije asi sedm druhů vos. Jednotlivé druhy jsou těžko rozlišitelné. Všichni však známe největší druh, Sršeň obecnou. Naše nejčastější druhy Vosa obecná a Vosa útočná vytvářejí hnízda volně zavěšená na stromech, pod střechou, na půdách, v dutých prostorách stěn nebo v zemi. Aktivní jsou především během dne. Potravou vos je hmyz a produkty obsahující cukry. Dělnice vos jsou vybavena žihadly, které mohou opakovaně použít. Jejich jed není životu nebezpečný, ale pozor může vyvolat silnou alergickou reakci (anafylaktický šok). Pokud se u Vás objeví výrazná vyrážka nebo otok, ztížené dýchání či zvracení, vyhledejte lékaře.

Zajímavé články o hubení vos:

 • Kdy Vám pomohou hasiči s hubením vos ? – „V případech, kdy nehrozí bezprostřední nebezpečí, hasiči odchyt a likvidaci obtížného hmyzu na soukromých pozemcích, v rodinných domech, chatách, a chalupách neprovádějí.“ Více čtěte zde odkaz 

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, likvidace vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: