Deratizace štěnic do 24 hodin

Štěnice hubíme po celé ČR!

1

Přijedeme k Vám diskrétně a to dnes, nejpozději zítra.

2

Garantujeme Vám úspěšné vyhubení štěnic.

3

Používáme nejúčinnější přípravky na hubení štěnic.

4

Zdarma Vám poradíme

Pondělí – Neděle

Dospělé štěnice jsou rezavě zbarvené a mají ploché tělo velikosti asi 5mm. Neumějí létat ani skákat. Prozradí je také jejich trus hnědočervené až černé barvy, který po kontaktu s vodou zčervená. Štěnice se nejčastěji ukrývají v postelích, matracích a v tmavých štěrbinách. Především do dvou metrů od místa kde spíme. Kousnutí od štěnice je podobné komářímu bodnutí a může vyvolat i alergickou reakci ve formě mírného natečení kůže. Kousnutí se nejčastěji vyskytuje na pažích, zádech nebo krku. Nejčastěji dvě až tři kousnutí blízko sebe. Štěnice nic nepřenášejí a nesouvisejí se špínou. Bohužel je to nejobtížnější hmyz na vyhubení z důvodu jejich vysoké odolnosti na prostředky použité k hubení. Štěnice k Vám mohli být přeneseny návštěvou, které jsou hostiteli. Můžete si je přivézt z hotelu, přenést z veřejného dopravního prostředku nebo z kina i divadla. Štěnice se mohou šířit i od soused, kde je zvýšený výskyt. Pouze odborné a profesionální hubení štěnic Vám zajistí klidný spánek.

Úspěšná deratizace štěnic vyžaduje zásah profesionála s nejúčinnějšími přípravky, protože odolnost štěnic je vysoká a je těžké je objevit. Běžně používané přípravky na deratizace štěnic jejich výskyt pouze zmírní. Pouze profesionální přípravky, které je nutno neustále kombinovat zajistí účinné provedení deratizace štěnic. Z důvodu jejich rozmnožovacího cyklu je zapotřebí několika zásahů.

 • Požadované deratizace štěnic provádíme rychle, bezpečně a diskrétně
 • Máme zkušené odborníky a moderní vybavení na provedení deratizace štěnic
 • Navštívíme Vás ještě dnes
 • Odborná deratizace štěnic je poskytována domácnostem i firmám
 • Prohlídka Vašeho objektu a odborná konzultace na deratizace štěnic zdarma
 • Přečtěte si jak nás naši zákazníci doporučují nejen pro provádění deratizace štěnic zde
 • Nejdříve Vám pomůžeme se ujistit, zda se jedná o štěnice nebo o jiný druh hmyzu (parazita). Štípance od štěnice si lehce můžete splést s bodnutí od komárů.
 • Doporučíme Vám nejvhodnější způsob k provedení deratizace štěnic s profesionálními přípravky.
 • Při provádění deratizace štěnic přísně dodržujeme hygienické předpisy a normy.
 • Zákazníka průběžně informujeme o průběhu a výsledku deratizace štěnice a případných opatřeních, které by měl zákazník dodržovat. Vše je předáno zákazníkovi písemně na protokolu o zásahu

Při provádění odborné deratizace štěnic doporučujeme

 • Před našim provedením deratizace štěnic vytřete, setřete prach a dobře vyluxujte (pytlík z luxu vyhoďte ihned do kontejneru). V den zásahu sundejte prostěradla a povlečení, doporučujeme je vyprat min. na 60 stupňů. Před samotným provedením deratizace štěnic nepřenášejte a nestěhujte nábytek do jiného pokoje, štěnice se takto rychle přesunou na nové místo.
 • Během provádění deratizace štěnic aplikujeme v zasažených místnostech bezpečné přípravky postřikem. Proto během deratizace štěnic v ošetřovaný místnostech nesmí být zákazník přítomen.Je důležité aby aplikovaný postřik působil maximální dobu. Pro deratizace štěnic používáme postřik skládájící se ze 2-3 přípravků. Z nichž minimálně jeden mimo jiné způsobuje vyšší aktivitu štěnic. Díky tomu štěnice přijdou více a dříve do kontaktu s účinnou látkou. Deratizace štěnic je tak rychlejší a účinnější. Dobře vyvětrejte a nechte postřik řádně zaschnout (doporučeno je 8 hodin) Po provedení deratizace štěnic použijte nově vyprané ložní prádlo a povlečení
 • Po provedení  deratizace štěnic dva až tři týdny nevytírejte plochy na které byl aplikován postřik. Vždy dostanete protokol o provedeném zásahu kde jsou kontakty, použité látky, co bylo ošetřeno atd.
 • Pro úplné a úspěšné provedení deratizace štěnic v bytovém domě je potřeba ošetřit i byty nad, pod a vedle Vás. Proto je nutná domluva se sousedy nebo správci bytového domu.

Více o štěnicích

Štěnice se živí jen krví, kterou sají na lidech

Krev sají jednou za 3-4 dny a to pouze v noci

Sání štěnice trvá 5-10 minut

Po sání nemá většina lidí žádné kožní reakce

Během dne jsou v úkrytech (konstrukce postelí, matrace, v nábytku, atd.)

Vývoj od vajíčka po dospělce trvá 4 – 8 týdnů v závislosti na teplotě

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, likvidace vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: