Deratizace štěnic – doporučujeme

  • Před našim provedením deratizace štěnic vytřete, setřete prach a dobře vyluxujte (pytlík z luxu vyhoďte ihned do kontejneru). V den zásahu sundejte prostěradla a povlečení, doporučujeme je vyprat min. na 60 stupňů. Před samotným provedením deratizace štěnic nepřenášejte a nestěhujte nábytek do jiného pokoje, štěnice se takto rychle přesunou na nové místo.
  • Během provádění deratizace štěnic aplikujeme v zasažených místnostech bezpečné přípravky postřikem. Proto během deratizace štěnic v ošetřovaný místnostech nesmí být zákazník přítomen.Je důležité aby aplikovaný postřik působil maximální dobu. Pro deratizace štěnic používáme postřik skládájící se ze 2-3 přípravků. Z nichž minimálně jeden mimo jiné způsobuje vyšší aktivitu štěnic. Díky tomu štěnice přijdou více a dříve do kontaktu s účinnou látkou. Deratizace štěnic je tak rychlejší a účinnější. Dobře vyvětrejte a nechte postřik řádně zaschnout (doporučeno je 8 hodin) Po provedení deratizace štěnic použijte nově vyprané ložní prádlo a povlečení
  • Po provedení  deratizace štěnic dva až tři týdny nevytírejte plochy na které byl aplikován postřik. Vždy dostanete protokol o provedeném zásahu kde jsou kontakty, použité látky, co bylo ošetřeno atd.
  • Pro úplné a úspěšné provedení deratizace štěnic v bytovém domě je potřeba ošetřit i byty nad, pod a vedle Vás. Proto je nutná domluva se sousedy nebo správci bytového domu.
  • Požadované deratizace štěnic provádíme rychle, bezpečně a diskrétně
  • Máme zkušené odborníky a moderní vybavení na provedení deratizace štěnic
  • Navštívíme Vás ještě dnes
  • Odborná deratizace štěnic je poskytována domácnostem i firmám
  • Prohlídka Vašeho objektu a odborná konzultace na deratizace štěnic zdarma

Štěnice hubíme po celé ČR!

1

Přijedeme k Vám diskrétně a to dnes, nejpozději zítra.

2

Garantujeme Vám úspěšné vyhubení štěnic.

3

Používáme nejúčinnější přípravky na hubení štěnic.

4

Zdarma Vám poradíme

Pondělí – Neděle

ZZgroup poskytuje komplexní ochranu před škůdci, monitoring výskytu škůdců, služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, likvidace vosích hnízd a ochranu budov proti ptactvu. Dále vyklízení půdních a sklepních prostor včetně dezodorizace a úklidových služeb.Pomůžeme vám s vyhubením jakéhokoliv škůdce myši, potkani, krysy, štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, sršně, octomilky, moly a další.

Jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nám na:

nebo napište na: